Korexowa przekazywanka aparatowa nr. I

Czyli Korex po godzinach w ciemni ;)

Moderatorzy: rbit9n, Jerzy, zladygin, Michał Kowalski

Jakiego filmu mamy użyć?

HP5+
27
61%
FP4+
14
32%
PanF+
3
7%
 
Liczba głosów: 44

Awatar użytkownika
ku6i
VIP
Posty: 409
Rejestracja: 02 mar 2007, 14:21

Post autor: ku6i »

Pozwoliłem sobie troszkę podjąć inicjatywę, choć nie brałem udziału w przekazywance. Moja dzisiejsza "rozmowa" na GG:
19:08:50 ku6i: witaj
19:08:54 ku6i: moge zajac minute?
19:18:04 ku6i: Czy jestes jeszcze w posiadaniu Starta z Koreksowej przekazywanki?
19:18:20 ku6i: Lub wiesz co się z nim dzieje?
19:27:48: Piotr-korex jest teraz Dostępny (był Zaraz wracam)
19:28:00: Piotr-korex jest teraz Zaraz wracam (był Dostępny)
19:29:20: Piotr-korex jest teraz Dostępny (był Zaraz wracam)
19:29:20: Piotr-korex jest teraz Zaraz wracam (był Dostępny)
23:13:36: Piotr-korex jest teraz Dostępny (był Zaraz wracam)
23:13:36: Piotr-korex jest teraz Zaraz wracam (był Dostępny)
23:14:14: Piotr-korex jest teraz Dostępny (był Zaraz wracam)
23:14:14: Piotr-korex jest teraz Zaraz wracam (był Dostępny)
Awatar użytkownika
rbit9n
-# jr admin
Posty: 5596
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:18
Lokalizacja: Rajsze
Kontakt:

Post autor: rbit9n »

toście se pogadały (jak by powiedział rodowity Markowiak).
"Cítíte to? Cítíte to? Fenidon, synku. Nic jinýho na světě takhle nevoní. Zbožňuju vůni fenidonu po ránu."
Podplukovník William "Bill" Kilgore


zemsta toxycznego fotomutanta flickr
Awatar użytkownika
ku6i
VIP
Posty: 409
Rejestracja: 02 mar 2007, 14:21

Post autor: ku6i »

Nom, poszalałem jak "szczur w żelaznym sklepie".
Awatar użytkownika
Gringo997
-#
Posty: 481
Rejestracja: 02 maja 2008, 13:45
Lokalizacja: KRK
Kontakt:

Post autor: Gringo997 »

skąd się tacy ludzie biorą ehhh...


ktoś wie gdzie mieszka? można by go odwiedzić...
to ja zabiłem Laurę Palmer...
Awatar użytkownika
ku6i
VIP
Posty: 409
Rejestracja: 02 mar 2007, 14:21

Post autor: ku6i »

Gringo997 pisze:skąd się tacy ludzie biorą ehhh...


ktoś wie gdzie mieszka? można by go odwiedzić...
Poprzedni użytkownik musiał wysłać gdzieś paczkę, więc warto pójść tym tropem.
Awatar użytkownika
Gringo997
-#
Posty: 481
Rejestracja: 02 maja 2008, 13:45
Lokalizacja: KRK
Kontakt:

Post autor: Gringo997 »

kolega Coil miał go ostatni przed piotrem więc módlmy się że ma świstek z poczty albo nie czyści PW i będzie miał jego adres ;-)
to ja zabiłem Laurę Palmer...
Awatar użytkownika
slawoj
-#
Posty: 1313
Rejestracja: 30 wrz 2007, 18:53
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: slawoj »

Następnym razem podawajcie również swoje numery telefonów.
Usprawni to wymianę informacji, a tym samym przekazywanie aparatu.
Awatar użytkownika
Gringo997
-#
Posty: 481
Rejestracja: 02 maja 2008, 13:45
Lokalizacja: KRK
Kontakt:

Post autor: Gringo997 »

kupiłem filmy na allegro od gościa (5szt f 50 plus) i gość miał podane dwa numery telefonów, jeden nie istnieje, drugi należy do kogoś innego a na maile nie odpowiada od 2tyg więc jak ktoś będzie nie uczciwy to niestety nic to nie da...

Jak już będziemy swoje dane z numerami telefonów to proponuję Ci abyś wcześniej zadzwonił do każdej z tych osób jeszcze przed wysłaniem aparatu ;-)

P.S. mam nadzieję że aparat odzyskasz i że nasze zdjęcia nie przepadły!
to ja zabiłem Laurę Palmer...
Awatar użytkownika
zieloo
-#
Posty: 554
Rejestracja: 28 gru 2007, 10:44
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: zieloo »

O naiwności, a chciałem po udanej przekazywance puścić jeden ze swoich aparatów w obieg. Widać uczciwość nie jest mocną stroną co poniektórych.
darius_Er
-#
Posty: 103
Rejestracja: 20 kwie 2007, 13:53
Lokalizacja: Cieszyn

Post autor: darius_Er »

Gringo997 pisze:kolega Coil będzie miał jego adres
Czasami moze sie zdarzyc, ze rzeczy typu przekazywanka aparatowa moze zejsc na dalszy plan, ale brak jakiegokolwiek odzewu to dosyc dziwne.

Niech ktos zawiesi jego adres, a nuż ktoś mieszka niedaleko niego... ? Nikłe szanse, ale zawsze jakies.

Mozna tez sprobowac na NK, facebook`u....


Ale jak nie korzysta z netu, to cieżki temat.....
Awatar użytkownika
ku6i
VIP
Posty: 409
Rejestracja: 02 mar 2007, 14:21

Post autor: ku6i »

darius_Er pisze:Ale jak nie korzysta z netu, to cieżki temat.....
Jak nie korzysta z netu jak pojawia się na GG? Wczoraj znów był dostępny. Rozumiem, że jego kompa używa ktoś inny, ale chyba ta osoba jest w stanie go poinformować o tym, że ktoś ma do niego sprawę, prawda? Ok, można nie mieć czasu, ale napisanie na forum "Przepraszam, nie mam teraz czasu, wyślę aparat za tydfzień/miesiąc/rok" nie zajmuje zbyt wiele czasu. Na innym, systemowym forum była podobna akcja, ktoś się połasił na jednorazowy aparat za 25 zł :shock:
Awatar użytkownika
Gringo997
-#
Posty: 481
Rejestracja: 02 maja 2008, 13:45
Lokalizacja: KRK
Kontakt:

Post autor: Gringo997 »

jest jeszcze projekt jasia podróżniczka www.yasia.wordpress.com i tam się nikt nie połasił na aparacik;)
to ja zabiłem Laurę Palmer...
Awatar użytkownika
Coil
-#
Posty: 246
Rejestracja: 08 mar 2007, 19:39
Lokalizacja: MałaPolska

Post autor: Coil »

Gringo997 pisze:kolega Coil miał go ostatni przed piotrem więc módlmy się że ma świstek z poczty albo nie czyści PW i będzie miał jego adres ;-)
Kolega czyści skrzynkę regularnie wraz z zalegającą makulaturą ale coś mi świta, że ten list przezornie zostawiłem - sprawdzę. Wszystkie adresy ma Rob - to chyba od niego dostałem namiary wysyłkowe.
ku6i pisze:Na innym, systemowym forum była podobna akcja, ktoś się połasił na jednorazowy aparat za 25 zł :shock:
Nie wydaje mi się aby skusił go majątek, który wpadł mu w ręce, w każdym razie niezależnie od intencji takie zachowanie nie mieści się w żadnych normach i kwalifikuje się do ... lepiej nie mówić :evil:

Cóż, czas pomysleć o tym żeby jakoś właścicielowi zadośćuczynić stratę, która oczywiście oprócz materialnej ma jeszcze wartość sentymentalną.
Mam taką propozycję: jeżeli w kilka/kilkanaście osób zrzucimy się po symboliczne 5-10 zł na pewno uzbierałoby się na Strarta w niezłym stanie co nie uśmieży bólu po ukochanym sprzęcie ani nie przywróci efektów pracy uczestników przekazywanki ale będzie jakąś symboliczną rekompensatą. Co Wy na to?
dzerry
-#
Posty: 114
Rejestracja: 11 lut 2008, 15:39
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: dzerry »

ku6i pisze:Na innym, systemowym forum była podobna akcja, ktoś się połasił na jednorazowy aparat za 25 zł
Aparat wtedy juz nie mial zadnej wartosci, bo zostala na nim jedna, slownie jedna klatka. Czlowiek nie tyle sie nie polasil, co po prostu odmowil zlozenia reklamacji na poczcie oraz nie chcial podac jakichkolwiek szczegolow dotyczacyc wysylki, ktore mozna by uzyc do sledzenia. Co tak naprawde stalo sie z aparatem, to wie tylko on.

Naciskajcie jak mozecie - jesli macie imie i nazwisko, dosc latwo namierzyc czlowieka. Moze po prostu cos sie stalo, a moze to przypadek wypierania problemu? Nie wolno tylko z gory zakladac kradziezy i oskarzac nie wiadomo o co. Musicie nawiazac kontakt i spokojnie porozmawiac. Wszyscy jestesmy tylko ludzmi.
Awatar użytkownika
ku6i
VIP
Posty: 409
Rejestracja: 02 mar 2007, 14:21

Post autor: ku6i »

Dzerry, jeśli chodzi o nikoniarską jednorazówkę, to z tego co wiem, to po prostu pewien wyrostek dostał aparat i tyle go widzieli, ale nie ma co wnikać w szczegóły, to nie to forum.
Coil pisze:Mam taką propozycję: jeżeli w kilka/kilkanaście osób zrzucimy się po symboliczne 5-10 zł na pewno uzbierałoby się na Strarta w niezłym stanie co nie uśmieży bólu po ukochanym sprzęcie ani nie przywróci efektów pracy uczestników przekazywanki ale będzie jakąś symboliczną rekompensatą. Co Wy na to?
Co prawda w przekazywance udziału nie brałem, ale jeśli inni uczestnicy poprą ten pomysł to chętnie się dorzucę.
ODPOWIEDZ